Zregeneruj się! 

21-dniowy program online dla kobiet potrzebujących prawdziwego odpoczynku.

Stworzony na podstawie autorskiej metody OPRTM.

start: 28 marca - 17 kwietnia 2020 r.

3-tygodniowy program online, dzięki któremu:
• odreagujesz napię
cia zgromadzone w ciele,
• uwolnisz g
łowę od ograniczających myśli i przekonań,
• nauczysz się
, jak się relaksować i efektywnie regenerować.

Niech zgadnę. Rano pijesz w pośpiechu kawę, po pracy pospiesznie odbierasz dzieci ze szkoły, pędzisz na zajęcia dodatkowe lub robisz zakupy, a wieczorem przy odrobinie szczęścia padasz z nosem w książce? (Bo przecież starasz się rozwijać i znaleźć tę chwilę dla siebie). Czujesz jednak, że życie przelatuje Ci przez palce i sama już nie wiesz, gdzie tak się spieszysz. Też byłam w podobnym miejscu.

Spokój, harmonia i piękno były dla mnie ważne od zawsze, ale stale było coś bardziej pilnego od nich. Coś nie pozwalało mi wprowadzić zmian i poczuć wewnętrznego spokoju. Wiesz, nie takiego wyidealizowanego, jak z opowieści mistrzów Zen, ale prostego, codziennego, karmiącego. Takiego, który nie wymaga lat medytacji.

I znalazłam: trzyetapowy program OPR, którego każdy etap jest przygotowaniem do kolejnego, zapewniając całciowe i skuteczne zmiany w temacie odpoczynku i relaksu.

O – odreagowanie napięcia z ciała
P –
praca z myślami i przekonaniami
R –
nauka głębokiego relaksu

Kiedy Ty?

I wiem, co chcesz powiedzieć – odpocznę i znajdę spokój:

– na emeryturze

– na wakacjach w ciepłych krajach

– jak dzieci bę starsze

– gdy wszyscy dadzą mi święty spokój.

Ale w głębi serca wiesz, że chciałabyś więcej lekkości i radości już teraz i, że ta decyzja należy do Ciebie. To nie jest luksus ani nagroda, na którą musisz czekać. Nie jest Ci już potrzebne pozwolenie, bo w dorosłym życiu przekonanie, że na odpoczynek trzeba sobie zasłużyć jest nieaktualne. Kiedy świat przyspiesza, tym bardziej zwolnij, by dostrzec i brać z niego tylko to, czego potrzebujesz.

W dzisiejszym zabieganym świecie, odreagowanie napięcia ze zmęczonego ciała, uporządkowanie natłoku myśli i nauka wartościowego relaksu są niezbędne.

Jak wygląda kurs?

Kurs potrwa 3 tygodnie, z czego każdy tydzień będzie oparty o inne narzędzie.

W pierwszym tygodniu zaczniesz uwalniać się od napięć w Twoim ciele. Opracujesz własną strategię odreagowywania, opierając się na aktywności, która sprawia Ci przyjemność. Doświadczysz stanu błogiego luzu. dzie to praktyka, która pozwoli Ci uwolnić napięcia i stres, a co za tym idzie, ożywić pozaciskane ciało.

W drugim tygodniu przejdziesz do pracy na poziomie głowy i myśli. Uporządkujesz swoje przekonania na temat odpoczynku. Zrozumiesz zależność pomiędzy tym, jak myślisz, a tym jak się czujesz. Twoje myśli przestaną sabotować Twoje działania. Poczujesz wewnętrzną harmonię na poziomie ciała i głowy. Rozwiązanie tego wewnętrznego konfliktu da Ci ulgę i rozjaśni umysł.

Ostatni, trzeci tydzień to nauka relaksu i odpoczynku. Po całościowym przygotowaniu, przejdziemy do praktyki przywracania spokoju wewnętrznego. Twoje ciało będzie mogło się rozluźnić, a głowa zatrzymać niepotrzebne myśli. Doświadczysz na sobie działania ćwiczeń relaksacyjnych i oddechowych. Dasz sobie prawo do odpoczynku i z niego skorzystasz. Uczucie głębokiej regeneracji zamknie cały proces.

Co otrzymujesz w programie?

2 webinary z nagraniami

2 webinary z nagraniami: pierwszy – wprowadzający w program w dniu rozpoczęcia kursu, czyli 28 marca, podczas którego wyjaśnię wszystko, co będziemy robić przez 21 dni, co trzeba przygotować i o co warto zadbać; drugi – podsumowujący cały proces – 17 kwietnia. Powiem Ci m.in., jak podtrzymać efekty naszej pracy w codziennym życiu.

3 wykłady audio

3 wykłady audio, w których otrzymasz niezbędą wiedzę i wskazówki do pracy w danym tygodniu programu. Są to nagrania, które przygotowałam w tej formie, żebyś mogła zaznajomić się z esencją danego tygodnia w możliwie najprostszy sposób. Zależy mi na tym, żeby treść kursu mogła zostać przez Ciebie maksymalnie przyswojona i zrozumiana. Jednocześnie wiem, jak wygląda typowy dzień kobiety, która pracuje i/lub zajmuje się domem i dziećmi. Dlatego też wykłady możesz pobrać na swój telefon i odsłuchać je podczas jazdy do pracy, sprzątania czy ćwiczeń fizycznych. Tematy lekcji:

 • 1 wykład – „Odreaguj napięcia” – dlaczego to takie ważne i jak można to zrobić,
 • 2 wykład – „Uwolnij głowę od ograniczających przekonań” – na czym polega praca z niezdrowymi myślami i przekonaniami i dlaczego jest tak istotna,
 • 3 wykład – „Odpocznij” – jak do tego dojść, co się wtedy wydarzy i jakie korzyści dzięki temu odniesiesz.
2 SZKOLENIA PSYCHOLOGICZNO-COACHINGOWE

Dwa szkolenia online na żywo, podczas których nauczę Cię, jak identyfikować niezdrowe myśli i przekonania; jak je uzdrawiać i przemieniać w myśli wspierające życie i zdrowie, a docelowo, jak nauczyć się autoterapeutycznej metody, jaką jest Racjonalna Terapia Zachowania (RTZ). Terminy szkoleń online: 28 marca oraz 4 kwietnia. Szkolenia będą nagrane.

6 NAGRAŃ AUDIO Z MEDYTACJAMI

6 nagrań przemieniających medytacji do codziennej pracy zgodnej z tematem danego tygodnia:

 • 1 tydzień – medytacja uwalniania napięć
 • 2 tydzień – medytacja przemieniająca myśli i przekonania
 • 3 tydzień – medytacja regeneracji i głębokiego odpoczynku

Każda z medytacji będzie przygotowana w dwóch wersjach – długiej (około 30 min.) i skróconej (około 15 min.).

3 głębokie relaksacje - SESJE JOGA NIDRY ONLINE, NA ŻYWO

Trzy głębokie relaksacje przeprowadzone online, na żywo. Są to trzy godzinne spotkania, podczas których będziemy wspólnie praktykować niezwykle skuteczną formę regeneracji, jaką jest joga nidra. Spotkania odbędą się za pośrednictwem programu zoom. Odbędą się one: 30 marca oraz 6 i 13 kwietnia w poniedziałki o godzinie 21:00.

Zadania na każdy dzień kursu, przychodzące mailem

Każdego dnia kursu, codziennie rano otrzymasz ode mnie e-mail z zadaniem na dany dzień. W tygodniu 1, będą one dotyczyły odreagowywania napięć, w tygodniu 2 – uwalniania głowy od niezdrowych przekonań, a w tygodniu 3 – odpoczynku i regeneracji. Te specjalnie stworzone pod kątem programu zadania, pomogą Ci uzyskać głębszy wgląd, a co za tym idzie zwiększą korzyści, które możesz uzyskać dzięki temu kursowi. Dodatkowo pozwolą Ci rozłożyć pracę nad proframem na małe, codzienne kroki., dzięki czemu utrzymasz motywację i rytm działania.

ZAMKNIĘTA GRUPA WSPARCIA NA FACEBOOKU + 3 sesje pytań i odpowiedzi na żywo na fb

Miejsce, w którym Ty i inne uczestniczki kursu możecie się poznać, inspirować i pomagać sobie nawzajem. Ja również tam będę, żeby móc wspierać Was w całym procesie, między innymi podczas trzech sesji pytań i odpowiedzi na żywo w grupie na facebooku

Cena 21-dniowego programu online „Zregeneruj się!” to:

250 zł

Sprzedaż kursu będzie trwała do 28 marca.

Po 21 dniach kursu:

 • zmniejszysz swój poziom stresu i nauczysz się go kontrolować;
 • nauczysz się regularnie odpoczywać;
 • będziesz znała i stosowała ulubione techniki odreagowania napięć;
 • będziesz rozpoznawać niewspierające Cię przekonania i zmieniać je na takie, które Ci służą;
 • nauczysz się wchodzić w przyjemny stan głębokiego relaksu z gotowymi nagraniami.

Kim jestem?

Nazywam się Emilia Dąbrowska. Jestem psychologiem i założycielką Szkoły Spokoju. Wspieram dorosłych w powrocie do odczuwania spokoju wewnętrznego.

Moje doświadczenia osobiste i zawodowe są pełne trudnych momentów. Był czas, kiedy przeżywałam depresję poporodową. Był czas trudnego rozwodu. Jest czas życia w rodzinie patchworkowej z dwójką dzieci w zupełnie różnym wieku. Moja praca też bywała wyczerpująca emocjonalnie. Ciężko chorzy pacjenci, ludzie z bardzo różnymi trudnościami. W tym wszystkim zawsze najważniejszy był dla mnie SPOKÓJ. To on mnie trzymał. Nauczyłam się, jak po niego sięgać nawet w najgorszych chwilach.

Wiem, jak to robić. Dziś chcę nauczyć tego innych. Moje doświadczenie zebrałam w formie autorskiej metody przywracania spokoju – OPR™, na której również opiera się ten kurs.

Z wykształcenia jestem psychologiem. Nieustannie szkolę się i inwestuję w moje kompetencje. Skończyłam psychologię ze specjalnością psychologia jakości życia. Później przyszedł czas na studia podyplomowe – psychoonkologię. Szkoliłam się m.in. z psychologii procesu, terapii simontonowskiej, coachingu emocjonalnego w podejściu dialogowym. Jestem terapeutką Racjonalnej Terapii Zachowania (RTZ). Obecnie biorę udział w kursie instruktorskim medytacji i uważności oraz kursie nauczycielskim jogi kundalini i jogi nidry.

 

Right Menu IconMENU