BEZPŁATNA WEEKENDOWA REGENERACJA 9-11 LIPCA 2021R. SZCZEGÓŁY I ZAPISY TUTAJ ->

 Czas na spokój 

cykl wykładów, ćwiczeń i praktyk medytacyjnych.

Wykład 6: Sobota 26 czerwca 2021r. godz. 17:00. 

Temat: „Jak skutecznie odpoczywać?".

„Ważne lekcje, potrzebne przerwy” - to założenie, na którym opiera się działanie Szkoły Spokoju. W świecie chaosu i nadmiaru informacji staram się przekazywać innym skuteczne, a jednocześnie przejrzyste i proste do zastosowania metody, pomagające wprowadzać do swojego życia więcej spokoju.

Plan spotkań

DLA KOGO?

„Czas na spokój” jest cyklem idealnym dla osób, które:

  • szukają wiedzy i sprawdzonych metod,
  • chcą zastosować zdobyte informacje w swoim własnym życiu;
  • chcą praktykować medytację i nauczyć się to robić tak, jak im to odpowiada;
  • mają mało czasu dla siebie i chcą to zmienić;
  • chcą mieć rytm pracy i wypracować własne rytuały spokoju.

PO CO?

Stworzyłam ten cykl po to, żeby inni:

  • nauczyli się przeznaczać czas na to, co im służy;
  • mieli dostęp do sprawdzonej wiedzy i praktyki, dzięki której jakość ich życia i poziom odczuwanego spokoju znacząco wzrośnie;
  • mogli pracować według metody małych kroków. W temacie spokoju zdecydowanie bardziej chodzi o to, żeby przeznaczyć na niego czas i przestrzeń, niż rzucać się na całość i poczuć rozczarowanie. Krok po kroku. Z przewodnikiem. Dla mnie to jest sprawdzony sposób;
  • żeby poczuć się lepiej ze sobą, z innymi i w swoim życiu.

OD KOGO?

Nazywam się Emilia Dąbrowska. Jestem psychologiem i terapeutką, instruktorką jogi nidry oraz założycielką Szkoły Spokoju. Rola, w której obecnie czuję się najlepiej, to bycie nauczycielką spokoju. Lubię dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Jestem niezmiernie szczęśliwa, gdy inni, między innymi dzięki pracy ze mną, dokonują zmian na lepsze w swoim życiu. Gdy jest im lepiej, pełniej i spokojniej. 

Konstrukcja cyklu 

Czas na spokój to: 6 miesięcy, każdy dedykowany innemu tematowi, 6 wykładów,

6 zeszytów ćwiczeń i 6 zestawów praktyk medytacyjnych.

1. Ważne lekcje, czyli WYKŁADY.

Spotykamy się raz w miesiącu od stycznia do czerwca, żeby w każdą ostatnią sobotę danego miesiąca pracować nad jednym zagadnieniem. Wykłady są zaprojektowane w taki sposób, aby poprowadzić Cię przez 6 ważnych tematów. Po przejściu całego cyklu zyskasz solidny fundament, na którym będziesz mógł/a zbudować Swoją samodzielną praktykę spokoju.

2. Istotna praktyka, czyli ĆWICZENIA.

Po części „wiedzowej” przyjdzie czas na praktykę. Do każdego zagadnienia miesiąca będzie oddzielnie dostępny zeszyt ćwiczeń, w którym znajdziesz wyselekcjonowane zadania. To bardzo ważny etap przeniesienia wiedzy do realiów Twojego życia. Zastosowania tego, czego się dowiedziałaś/eś w praktyce.

3. Potrzebne przerwy, czyli MEDYTACJE.

Na potrzeby danego tematu miesiąca opracowałam specjalne praktyki medytacyjne, z którymi będziesz mógł/a pracować na jeszcze innym poziomie. To zestaw dwóch nagrań miesięcznie (mp3 do pobrania), których celem jest wspieranie Ciebie w regularnej pracy, ale także ukierunkowanie Twojej uwagi na dany aspekt cyklu. Pracując z nagraniami, doświadczysz integrowania zdobytej wiedzy i praktyki.

Plan spotkań

 

30 stycznia 2021, godz. 17:00-19:00. Wykład 1: „Praca z intencją oraz planowanie czasu na spokój”. 1,5h wykładu, 30 min. sesji pytań i odpowiedzi.

 

 27 lutego 2021, godz. 17:00 – 19:00. Wykład 2: „Powrót do siebie – nauka przywracania i skupiania uwagi oraz odnalezienie znaczenia w codziennych czynnościach”. 1,5h wykładu, 30 min. sesji pytań i odpowiedzi. 

 27 marca 2021, godz. 17:00 – 19:00. Wykład 3: „Ciało fizyczne. Odblokowywanie napięć i czucie siebie”. 1,5h wykładu, 30 min. sesji pytań i odpowiedzi. 

24 kwietnia 2021, godz. 17:00 – 19:00. Wykład 4: „Praca z oddechem”. 1,5h wykładu, 30 min. sesji pytań i odpowiedzi.

29 maja 2021, godz. 17:00 – 19:00. Wykład 5: „Wyprawka emocjonalna – jak czytać emocje i z nimi pracować?”. 1,5h wykładu, 30 min. sesji pytań i odpowiedzi.

Sobota, 26 czerwca 2021, godz. 17:00 – 19:00. Wykład 6: „Jak skutecznie odpoczywać?”. 1,5h wykładu, 30 min. sesji pytań i odpowiedzi.

 

W jakiej cenie?

“Nie wystarczy mówić o spokoju. Trzeba w niego wierzyć. Ale nie wystarczy w niego wierzyć. Trzeba jeszcze nad nim pracować.” Eleanor Roosevelt

ODKRYJ WIĘCEJ